Letní lekce

Všechny lekce budou začínat o 18.00 a budou trvat 120 minut.

Cena workshopů:
1 lekce = 500Kč
2 lekce = 450Kč / lekce
3 lekce a víc= 350Kč / lekce
* Vyplněním registračního formuláře souhlasíte s podmínkami.

Červenec

8.7. Swing Dance Fusion (SDF)

Na workshopu se naučíte, jak přecházet z jednoho swingového tance do druhého (Lindy, Shag, Charleston a další). Díky téhle fúzi se budete ve svém tanci cítit ještě daleko volněji než doteď. 🙂
Co je třeba mít za sebou: Lindy hop 1, Shag 1, Charleston, Balboa není nutná

13.7. Lindy Hop Airsteps

Naučíme se bezpečný základ, jak na Airstepy, na který pak budeme navazovat. Poznámka: tady je povinné přijít už v páru. Change partner, neboli výměna partnerů, nebude možná.
Co je třeba mít za sebou: Lindy hop 2

20.7. Trankie Doo

Všichni, nebo aspoň velká většina z vás, znáte rutinu Shim Sham a určitě jste slyšeli i o jiných jako je Trankie Doo, Trickeration a nebo Big Apple. My jsme si řekli, že je načase vás naučit Trankie Doo, které se tančí na velice známou skladbu Dipsey Doodle. A ještě jedno překvapení! Spolu s Dariem vás bude učit jedinečná a úžasná Jana Galačová, naše elegantní Redhead. :))
Co je třeba mít za sebou: Není třeba předešlých zkušeností.

27.7. Solo Shag 

Kdo má rychlé nožky, hurá na Collegiate shag! Tanec, který byl tak populární na východním pobřeží. My se tentokrát zaměříme na základy sólo shagu.
Co je třeba mít za sebou: Shag 1.

Srpen

26.8. Al Minns & Leon James Shim Sham

Ano, ano! Vím, vím! Shim Sham už přece znáte, ale znáte i verzi Al Minnse a Leona Jamese, dvou legendárních swingařů? Protože ne všechen Shim Sham vypadá stejně. Je mnoho variant a my vám slibujeme, že tahle vás určitě svou odlišností zaujme. Nemluvě o tom, jak pak můžete machrovat a kombinovat různé styly, když zrovna zazní Shim Sham song. 😛
Je doporučené mít za sebou: Shim Sham

31.8. Solo Jazz Rockabilly

V 50. letech bylo v Americe velice populární Boogie Woogie a Rock and Roll.
No a my jsme si pro vás připravili sólo rutinu v duchu rock&rollu. A ještě jedno překvapení! S Dariem tento workshop povede naše crazy hepcat tanečnice z Prahy, Stela Koščíková.

Výhodou je mít za sebou Solo jazz 1, ale není nutný