fbpx

Narozeninový víkend

 

 

Učitelé

 

Carlos je profesionální tanečník z Mosambiku, tančil v Mosambickém národním baletu, ve skupině Companhia Nacional de Dança e Canto a také ve sdružení Hodi Maputo Afro-Swing. V současné době tančí a vyučuje tradiční mosambické tance, swingové a afro-swingové tance nejen v Ženevě, ale také v Evropě na mezinárodních festivalech.
Tradiční mozambické tance jsou velmi rytmické a intenzivní a v době portugalské kolonizace sloužily jako forma kulturního odporu.
Když Carlos objevil swingové tance, okamžitě si tyto afroamerické tance zamiloval pro jejich dvojí (africký a evropský) původ a možnost díky nim vyjádřit bohatství jazzové hudby. Rád se vrací k jazzovým kořenům a propojuje je s tradičními mosambickými tanci.
Pro Carlose je tanec vyjádřením hudby a jejích rytmů v pohybu a veškerou tuto energii předává na jevišti i na svých hodinách.

17. 6. až do 19. 6. 2022 – 2. narozeniny Jazz Monkeys

Jazz Monkeys slaví 2. narozeniny a tentokrát jsme si pro vás připravili víkend plný tance. Co vás čeká? Lekce s mezinárodním lektorem Carlosem Machavou, který je původem z Mozambiku a vede taneční školu v Ženevě. Taky se můžete těšit na skvělé spojení našich známých lektorů Marka a Daria, kteří si pro vás připravili netradičně pojaté lekce sólo jazzu, 3 taneční párty, 2 kapely a celkem 4h workshopů.

Program: 

Máme pro vás nachystané 4h workshopů. Level je otevřený pro všechny.

PÁTEK:

19:00 – 01:00 Tančírna

SOBOTA:

10:00 – 11:00 – Afroswing

11:00 – 12:00 – Rozhýbej hrudník!

14:00 – 16:00 –  Jak si užít sólo jazz?

20:00 – 22:00 – Koncert kapely Jazz Today s Markétou Komarovou

NEDĚLE:

16:00 – 19:00 Tančírna s Lam Trio

Kde: SWING CAFE (Škroupova 10)

Cena:

Party pass – 400Kč (NENÍ MOŽNOST KOUPIT LÍSTKY NA MÍSTĚ!!!)

Full pass – 850Kč

 

Těšíme se na vás, Jazz Monkeys

Fullpass

Party Pass

Položka
Množství
Price
Konečná cena
Konečná cena
%eer-ticket-title%
max %eer-max%
%eer-price-currency%
Tančím jako?
Máte tanečního partnera?