fbpx

Registrace

Na věku nezáleží, ať jsi starý, nebo mladý, swing tě zkrátka mega baví! Jinými slovy, nikdy není pozdě začít tancovat. Že jsi nic netančil, nebyl jsi ani v tanečních, máš pocit, že jsi pohybově nepolíbený? Zahoď tyhle předsudky stranou a přijď to s námi vyzkoušet!!! Stačí, že tě baví tahle hudba, a ostatní nech na nás.

Kurzy probíhají od 17. 1. do 23. 2. 2022.

 

 

 

Info o kurzech:

Každý kurz trvá 6 týdnů = 6 lekcí (1 lekce má 60 minut). Můžete se registrovat buď jako jednotlivci, nebo s partnerem. Pokud se hlásíte v páru, nezapomeňte vyplnit registrační formulář každý zvlášť, ať máme přehled o počtu leadrů (partnerů) a followerek (partnerek). 

Na swingových kurzech se používá social rituál zvaný CHANGE PARTNER. Co to znamená? Partneři se na lekcích střídají, takže v závěru lekce získáte spoustu nových přátel a tanečních zkušeností. A navíc si budete mít se svými partnery celý večer o čem povídat. Věřte nám, je to zábava a výborná průprava na pravidelné tančírny ☺

Kurzy probíhají od září vždy v 6 týdenních intervalech s týdenní pauzou po celý rok kromě letních prázdnin a vánočních svátků. Registrace na kurzy se otevírá vždy 2 týdny před začátkem každé vlny.

Kde tančíme:

DK Poklad, Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava – Poruba (pondělí)

Swing Cafe, Škroupova 10, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava a Přívoz (úterý)

ZŠ Waldorf, Na Mlýnici 611/36, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz (středa)

DK Akord, SNP 2012, 700 30 Ostrava – Zábřeh (středa, čtvrtek)

Časté dotazy:

Co si obléct?

Dresscode není nijak omezen, záleží na vás, jestli se chcete cítit pohodlně, elegantně, stylově nebo jako femme fatale! Důležitá je ale čistá obuv, nejlépe bez podpatků. (Velice oblíbené jsou plátěné tenisky)

Absence na lekci?

Pokud chybíte na lekci a předem se omluvíte, je možné se domluvit s lektory na náhradě lekce v jiném z probíhajících kurzů. Peníze bohužel nevracíme.

Ceny kurzů:

kurz pro 1 osobu …..1000 Kč

Swing Kids:

Kurz od 6. 10. 2021 do 26. 1. 2022

kurz pro 1 dítě …..1200 Kč 

 

 

 

 

Vyber si svůj kurz:

Registrace ukončena.
Registrace ukončena.